2016-06-24


< AKTUALNOŚCI


2016-06-24  Nasza firma poszerza swoje rynki sprzedaży za granicą. Oferta firmy cieszy się dużym zainteresowaniem w kraju, a od dłuższego czasu produkty firmy są eksportowane do krajów Unii Europejskiej. Obecnie możemy pochwalić się podpisaniem kontraktu z chińską firmą handlową, która od początku roku regularnie odbiera kilka kontenerów podłogi z kolekcji Art Floors miesięcznie.

Ekspansja naszej firmy na rynkach zagranicznych jest bardzo dynamiczna, produkty firmy zdobyły zaufanie m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Włoszech, Francji, Rumunii, Islandii, Hiszpanii, Szwecji i od niedawna w Chinach.

"Atutem naszych podłóg jest w przede wszystkim jakość, co na dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym ma ogromne znaczenie. Bardzo istotne jest także to, że każdy etap produkcji naszych podłóg odbywa się u nas, tak więc są one w 100% produktem polskim, co również ma znaczny wpływ na popyt naszych podłóg." - powiedziała Lilianna Zwara-Sidorko, Kierownik Działu Handlowego w firmie Łąccy - Kołczygłowy Sp. z o.o..

"Nasze plany na obecny rok są adekwatne do potrzeb jakie stawia nam rynek, dlatego inwestujemy w unowocześnienie parku maszynowego i wprowadzamy nowe kolekcje podłóg. Szacowany wzrost sprzedaży na poziomie 20% jest dla nas czynnikiem motywującym do kolejnych inwestycji."- powiedział Jacek Greinke, Wiceprezes Zarządu firmy Łąccy - Kołczygłowy Sp. z o.o..


Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
ul. Słupska 60
77-140 Kołczygłowy

Tel.: +48 59 821 39 50
Fax: +48 59 821 39 59
e-mail: laccy@laccy.pl
DZIAŁ HANDLOWY
DORADCY PODŁOGI KRAJ
2013 - Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
projekt: rio creativo