2017-09-18


< AKTUALNOŚCI


2017-09-18 Targi DREMA za nami!


W tym roku po raz pierwszy wystawiliśmy się podczas targów DREMA w Poznaniu. Oczywiście, jako producent podłóg drewnianych oraz innych wyrobów z drewna, często odwiedzaliśmy te targi. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jaki będzie efekt wystawienia się na targach z ofertą swoich produktów. Dodatkowo zdecydowaliśmy się wystawić pod skrzydłem Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego i decyzję tę uznajemy za słuszną.

Targi oceniamy jako udane, a zainteresowanie naszą ofertą było zadowalające. Udział w targach był dla nas okazją do spotkań z obecnymi klientami, jednak przeważyła ilość nowych firm, zainteresowanych podjęciem współpracy z nami. Pozytywnie postrzegamy też fakt, że odwiedziło nas wielu przedstawicieli firm zagranicznych.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza pokonkursowa wystawa prac studenckich. Zorganizowany przez naszą firmę konkurs pt. Top Mebel był skierowany do studentów Politechniki Koszalińskiej, a jego tematem było przygotowanie innowacyjnego projektu mebla z drewna i sklejki. Proces realizacji projektu wspierała kadra naukowa Instytutu Wzornictwa PK.

Jesteśmy przekonani, że poza wzmocnieniem wizerunku firmy, udział w targach poszerzy także nasze perspektywy handlowe.
Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
ul. Słupska 60
77-140 Kołczygłowy

Tel.: +48 59 821 39 50
Fax: +48 59 821 39 59
e-mail: laccy@laccy.pl
DZIAŁ HANDLOWY
DORADCY PODŁOGI KRAJ
2013 - Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
projekt: rio creativo