podkłady kolejowe

W naszej urozmaiconej ofercie znajdą Państwo rozwiązania, wspomagające działania w wielu branżach. Naszym Klientom oferujemy specjalne belki poprzeczne, wykorzystywane do biegu toru. Dostępne w naszym asortymencie podkłady kolejowe są niezbędne do tego, aby szyny do jazdy pociągów, czy tramwajów mogły prawidłowo spełniać swoją funkcję.

Zróżnicowanie oferty

Naszym Klientom proponujemy świeżo cięte, wytrzymałe na niesprzyjające warunki atmosferyczne podkłady kolejowe. Produkujemy różnego typu artykuły z wysokogatunkowego drewna, dostępne w wielu różnych wymiarach do wyboru, w tym przede wszystkim opcje:

Bukowe

  • typ 1B
  • 150 x 260 x 2600 mm
  • typ 2B
  • 150 x 240 x 2600 mm

Dębowe

  • typ 2 B
  • 150 x 240 x 2600 mm

Inne zalety podkładów kolejowych

Przez wiele lat belki poprzeczne wykonywane były z drewna i cały czas opcja ta jest powszechnie wykorzystywana w transporcie publicznym. Jest to zasługą zalet, które ten materiał niesie za sobą, a można do nich zaliczyć: bardzo dobre tłumienie drgań powstających w trakcie jazdy pociągów czy tramwajów, a także brak przewodnictwa elektrycznego – to ważna cecha w przypadku wykorzystywania ich w obrębie podłączonych instalacji elektrycznych.

Dostosowanie do potrzeb klientów

Chcąc w 100 % spełnić oczekiwania naszych odbiorców, oferujemy również produkcję belek poprzecznych o innych wymiarach, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. Możemy wykonać dla naszych klientów każdy produkt, który będzie dostosowany w maksymalnym stopniu do potrzeb Państwa działalności.


Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
ul. Słupska 60
77-140 Kołczygłowy

Tel.: +48 59 821 39 50
Fax: +48 59 821 39 59
e-mail: laccy@laccy.pl
DZIAŁ HANDLOWY
2013 - Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
projekt: rio creativo