Podłogi drewniane dębowe

W jednym z naszych zakładów produkcyjnych, mieszczących się w Baranowie tworzymy dla naszych Klientów wysokogatunkowe podłogi drewniane dębowe. Jako wieloletni producent zdobyliśmy spore doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju materiałów, wykonanych z drewna i całą tę wiedzę wykorzystujemy obecnie w naszej pracy.


Produkując podłogi dębowe warstwowe przywiązujemy ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego szczegółu.

W naszym zakładzie znajdą Państwo dębowe deski podłogowe dwuwarstwowe oraz jednolamelowe, odporne na wszelkie niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Do produkcji naszych podłóg używamy wyłącznie najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wyprodukować nawet 25 tysięcy m2 materiału w ciągu jednego miesiąca.

Dostępne w naszej ofercie produkty cieszą się dużą popularnością wśród osób prywatnych, ale równie chętnie zamawiają je małe spółki, średniej wielkości firmy, a nawet bardzo duże przedsiębiorstwa.

Drewniane podłogi dębowe świetnie prezentują się zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, doskonale sprawdzą się także w hotelach, kawiarniach, restauracjach, firmach i innych pomieszczeniach.

Odpowiednio wykonana, drewniana podłoga dwuwarstwowa to doskonała inwestycja, która zapewni solidne wykończenie powierzchni na wiele długich lat. Jej wierzchnia warstwa wykonana jest z surowca dębowego, natomiast spód stworzony jest z brzozowej sklejki, mającej grubość 11 albo 14 mm.

Całościowe wymiary deski prezentują się następująco:

  • grubość: 15 lub 20 mm,
  • szerokość: od 120 do 240 mm,
  • długość: od 700 do 2200 mm.
Jesteśmy producentem, który stara się przekazywać swoim klientom różnorodne propozycje. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania o kilku standardach jakości do wyboru.

Proponujemy wersję:
  • Rustic – materiał cechują widoczne, naturalne przebarwienia. Deski mogą różnić się kolorem, posiadać sęki do średnicy 50 mm, gdzieniegdzie można zauważyć również odcień bieli,
  • Prime – jednolity, naturalny kolor, istnieje możliwość pojawienia się małej wielkości sęków o średnicy do 10 mm.

Parametry naszych artykułów prezentują się następująco:

  • Warstwa wierzchnia: dąb 4 mm lub 6 mm

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą specjalną stroną internetową, która jest dedykowana wszystkim naszym podłogom - artfloors.pl

>

Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
ul. Słupska 60
77-140 Kołczygłowy

Tel.: +48 59 821 39 50
Fax: +48 59 821 39 59
e-mail: laccy@laccy.pl
DZIAŁ HANDLOWY
DORADCY PODŁOGI KRAJ
2013 - Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
projekt: rio creativo