Sklejka wodoodporna

Nowopowstały zakład naszej firmy, mający swoją siedzibę w Kołczygłowach produkuje sklejkę brzozową i bukową na potrzeby innego naszego zakładu podłóg drewnianych, mieszczącego się w Barnowie oraz dla Klientów zewnętrznych.

Dostępna w naszym asortymencie sklejka wodoodporna oferowana jest w wielu różnych wymiarach oraz klasach jakości do wyboru. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów znalazł dla siebie odpowiedni artykuł, dopasowany do jego indywidualnych wymagań, a przy tym, aby jego cena była jak najbardziej atrakcyjna.

Oferowane przez nas produkty łączone są za pomocą klejów, zawierających żywice mocznikowo-formaldehydowe i spełniają wszelkie wymagania, dotyczące emisji formaldehydu E1. Ponadto, udostępniamy również artykuły wodoodporne, klejone żywicami fenolowymi.

Zespół naszych doświadczonych specjalistów z przyjemnością wyprodukuje dla Państwa różnego rodzaju gotowe elementy, takie jak na przykład: formatki do podłóg, listwy do łóżek i wiele innych, przydatnych artykułów.

 

Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
ul. Słupska 60
77-140 Kołczygłowy

Tel.: +48 59 821 39 50
Fax: +48 59 821 39 59
e-mail: laccy@laccy.pl
DZIAŁ HANDLOWY
DORADCY PODŁOGI KRAJ
2013 - Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
projekt: rio creativo